Route Burger House'a hoş geldiniz!

Öncelikle ROUTE BURGER HOUSE'a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

ŞİRKET PROFİLİ

ROUTE BURGER HOUSE, 2011 yılında Antalya’da faaliyete başlaması olup yeni bir marka olarak sektördeki yerini almıştır. Kurulduğu ilk yıllardan itibaren sistem ve konsept kurgusunu gerçekleştirip 2014 yılından itibaren deneyimli kadrosu ve yenilikleri takip eden yapısıyla sektörde kaliteli hizmet anlayışını benimseyen örnek bir firma olmayı başararak şubeleşmeye başlamış ve istikrarlı bir şekilde gelişip büyümeye devam etmiştir. Artan müşteri sayısı ve şubeleriyle hedeflerinin üzerine çıkmayı başarmıştır.
ROUTE BURGER HOUSE’un hedefi karşılıklı güven ve saygı ortamı sağlayarak şubelerimiz ile birlikte uzun yıllar bu birlikteliği devam ettirmektir.
ROUTE BURGER HOUSE, özel yapım hamburger ekmeğinin arasında leziz tekerleri ve üzerinde enfes soslarıyla ve taptaze yeşillikleriyle, salataları, sandviçleri ve ev yapımı doğal içecekleri ile tamda ağzınıza layık lezzetleri tatmanız için sizleri bekliyor.

MİSYON

Güler yüzlü hizmetle, sağlıklı, temiz ve taze ürünlerle en iyi hizmeti verirken yatırımcılarımız ve çalışanlarımızın hayatlarına da pozitif katkı sağlamak.

VİZYON

Hamburgerin sadece fast food olmadığını, etin tüketicilerimize sağlıklı, doğal, faydalı ve taze ürünler ile birleştirilerek de servis edilebileceğini göstermek istiyoruz.

NEDEN ROUTE BURGER HOUSE ?

LEZZETLERİMİZİN TEMEL SIRRI, HER ŞEYİN EN DOĞALINI KULLANMAMIZDIR.

ÜRÜNLERİMİZDE DONMUŞ VEYA HAZIR GIDALAR, KIVAM ARTIRICILAR BULUNMAMAKTADIR

HER ŞEYİN EN TAZESİNİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN TOPLUYOR VE TADINA DOYUM OLMAZ LEZZETLER MEYDANA GETİRİYORUZ

TÜM ÇEŞİTLERİMİZ KALİTE KONTROLÜ YAPILMIŞ ÜRÜNLERDEN ÜRETİLMEKTEDİR

BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZİ ÇOCUKLARINIZA GÖNÜL RAHATLIĞIYLA YEDİREBİLİRSİNİZ

TÜM ŞUBELERİMİZ ALANINDA UZMAN DANIŞMANLARA VE EĞİTİMLİ PERSONELLER İLE ÇALIŞIR BU NEDENLE ROUTE BURGER HOUSE ŞUBELERİNDE SÜREKLİ DENETLEME VE EĞİTİM PROGRAMLARI UYGULANIR

AYRICA HAMBURGERLERİMİZDE KÜÇÜK VE BÜYÜK BOY SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR

Back to Top
Added to cart